Novinky 2015

Příjemně prožité svátky vánoční a pohodový vstup do nového roku 2016 přeje Kynologický klub Jaroměřice

 

14.11. Gratulujeme naší člence Ivetě Staňkové, která dnes s Verdym složila zkoušku FPr2.

10.10. Se naše členky Iveta Staňková a Dagmar Grimmová zúčastnily zkoušek dle Mezinárodního zkušebního řádu, a to Iveta Staňková s Verdym zkoušky FPr1 a Dagmar Grimmová s Bellou zkoušky FPr2. Pro obě byly zkoušky úspěšné. Moc gratulujeme a přejeme další úspěchy na poli stopařském.

9.10. Do Kalendáře akcí vloženy propozice na 16. ročník Moravskotřebovského závodu, který se koná 21.11. na stadionu v Linharticích.

19.9. Se naše členka Dagmar Grimmová s Bellou zúčastnila závodu O putovní pohár starosty města Rájce - Jestřebí a v kategorii ZVV1 obsadila skvělé 3. místo! Gratulujeme!

12.9. Gratulujeme naší člence Dagmar Grimmové s Bellou ke krásnému 3. místu v kategorii ZVV1 na závodech v ZKO Luková. Přejeme i nadále mnoho úspěchů.

1.9. Do rubriky Naši členové přidán nový člen Robert Šmíd a k Janě Šmídové přidáno info o Alanovi.

30.8. Do Fotogalerie přidány fotky ze včerejších obran s Matějěm Procházkou ZDE

12.7. Naše členka Dagmar Grimmová s Bellou úspěšně složila zkoušku FPr1. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším snažení!

6.7. Se naše členky Dagmar Grimmová s Bellou a Eva Prchalová se Šelbi zúčastnily 1.ročníku Třebovského klání, který se konal v ZKO Moravská Třebová. Dagmar Grimmová v kategorii ZVV1 - poslušnost + obrana + speciální cviky se s Bellou umístila na 7. místě a Eva Prchalová v kategorii ZZO1 ( nově pouze poslušnost dle ZVV1 ) + speciální cviky se ze Šelbi umístila též na 7. místě. Gratulujeme!

21.6. Naše členka Jana Pazdírková složila se svým Argem zkoušku ZPU-1. Gratulujeme! :-)

12.6. Do rubriky Info pro členy přidána aktualizovaná tabulka brigádnických hodin k datu 11.6.2015. Odkaz k nahlédnutí i ZDE

1.6. Do Kalendáře akcí přidána pozvánka na Výcvikový víkend ( 5. - 7. 6. ), který pořáda ZKO Moravská Třebová a propozice na 1. ročník Třebovského klání. Tak doufám, že se k obou akcím připojíme :-)

24.5. Naše členka Libuše Pazdírková složila se svojí fenkou Bensi zkoušku ZPU-1. Gratulujeme! :-)

11.5. Do fotogalerie přidány fotky z brigády, která se konala 25.4. Odkaz ZDE

27.4. Tři naše členky mají za sebou úspěšnou neděli. Zúčastnily se zkoušek dle MZŘ. Dagmar Grimmová a Bellou a Iveta Staňková s Verdym úspěšně složili BH a Libuše Pazdírková s Bensi FPr1. Gratulujeme! :-)

13.4. V sobotu naše členka Libuše Pazdírková s Bensi úspěšně složila zkoušku BH. Gratulujeme a přejeme další úspěchy.

3.4. Do rubriky Info pro členy přidána aktualizovaná tabulka brigádnických hodin k datu 31.3.2015. Odkaz k nahlédnutí i ZDE

1.4. Do rubriky Kalendář akcí přídány odkazy na Výcvikový víkend v Lukové a na Letní tábor pro děti a psy. Více info v propozicích jednotlivých akcí

2.3. Ve fotogalerii byly do alba s fotkami ze členské schůze přidány další fotky, tentokrát od Zdenky :-) Děkuji. Ke shlédnutí ZDE

3.2. Do fotogalerie na rajčeti přidáno album s fotkami ze schůze :-) ZDE Děkuji za ně panu Hlouškovi a pokud máte ještě někdo fotky, tak sem s nimi! Dále jsem přidala fotky do alb Ukázka pro děti Biskupice a Cvičákovská grilovačka, které fotila Iveta.

2.2. Aktualizována rubrika Naši členové a přidán profil našeho nového člena Pavla Zemánka a jeho Alexe

28.1. Do rubriky Naši členové přidán profil našeho nového člena Petra Nečekala a jeho Garpa

26.1. Aktualizována rubrika Naši členové

9.1. Do rubriky Info pro členy vložena tabulka brigádnických hodin za rok 2014. Můžete si tam zkontrolovat, jak jste pracovali či nepracovali :-D Odkaz k nahlédnutí i ZDE