Novinky 2016

!!!CVIČÁKY V ADVENTNÍM ČASE! POSLEDNÍ CVIČÁK V ROCE 2016 SE BUDE KONAT 18.12. 2016 PRVNÍ CVIČÁK V NOVÉM ROCE 2017 BUDE 8.1.2017!!! Udělejte si poznámku v diáři :-)

Všem našim členům a přátelům Kynologického klubu Jaroměřice přejeme ze srdce krásné prožití svátků vánočních a pohodový vstup do nového roku 2017!!!

 

1.12. Do rubriky Info pro členy přidána tabulka brigádnických hodin k datu 30.11.2016. Můžete se tedy podívat, jak jste pracovali či nepracovali :-) Odkaz ke stažení i ZDE

26.11. Se naše členka Jana Šmídová a Allanem zúčastnili Javůrkova memoriálu na cvičišti v Prostějově a ve velké konkurenci 17 závodníků v kategorii ZZO si vybojovali krásné 4. místo! Moc gratulujeme! :-)

20.11. Na sobotním Moravskotřebovském závodě, který organizovala ZKO Moravská Třebová započali svoji závodní kariéru Jana Šmídová s Allanem. V kategorii ZZO předvedli i přes déšť krásný výkon s koncentrovanou poslušností a rychlostí provádění, ohodnocený 54 body ( stejný bodový výsledek jako 3. a 4. místo ). Bohužel měli velkou bodovou ztrátu na aportu, a protože byl aport rozhodující cvik v určení pořadí, tak jim v konečném součtu připadlo 5. místo. Moc gratulujeme a přejeme do nadcházející sezóny další sportovní úspěchy!

8.11. O víkendu si naše členka Dagmar Grimmová splnila svůj sen a s Bellou úspěšně složily zkoušku IPO1. Moc gratulujeme.

16.10. Se dvě naše členky zúčastnily zkoušek dle KJ Brno, které pořádal KK Blansko. Jana Šmídová s Allanem zkoušky ZOP a Iveta Staňková s Verdym zkoušky ZPU-1. Obě byly úspěšné a zkoušky složily na výborně! Moc gratulujeme a přejeme stálou motivaci do dalších tréninků :-)

2.10. Další výstavní úspěch si na své konto připsal Miroslav Kadlec s Lailou. Na Klubové výstavě slovenských čuvačů si vyběhali VN1 a Nejlepší dorost výstavy. Gratulujeme a přejeme, ať se i nadále daří :-)

26.9. Miroslav Kadlec si s Lailou vyběhali na MVP v Brně další úspěch - získali známku VN1. Gratulujeme! :-) A Jana Šmídová s Allanem složili zkoušku BH! Taktéž gratulujeme a přejeme další úspěchy! :-)

11.9. K naší člence Zdence Reiblové přibyl nový čtyřnohý parťák Atos - info doplněno na jejich profil. Přejeme pohodové soužití a mnoho spokojených chvilek :-)

3.9. Doplněn další výstavní úspěch Miroslava Kadlece a Laily - na Brněnské krajské výstavě vybojovali VN1. Moc gratulujeme krasavici Laile a páníčkovi :-)

1.9. Doplněn další výstavní úspěch u Jany Šmídové. Allan zabodoval na voříškiádě - Prostějovský voříšek 2016 - 1. místo v kategorii psů s PP nad 40 cm, největší pes výstavy ;) A přidáno nové foto do naší cvičákovské galerie na rajče. Pár fotek z nedělního výcviku od paní Hráčkové ZDE a pár fotek ze sobotních obran ZDE

18.8. Aktualizovaná stránka Jany Šmídové. Na MVP Zakopane s Allanem získali Ex1, CWC, BOS, CACIB! Gratulujeme k parádnímu úspěchu! Allan je prostě krasavec :-)

19.7. Aktualizovaná stránka Miroslava Kadlece - na Klubové výstavě v Mladé Boleslavi získala Laila ve třídě dorostu VN1 a Nejlepší dorost výstavy. Moc gratulujeme!

10.7. Naše členka Jana Šmídová s Allanem si připsali na své konto první zkouškový úspěch - úspěšně složili zkoušku ZZO. Moc gratulujeme a přejeme další úspěchy. :-)

5.7. Dnešní den byl ve znamení 2. ročníku Třebovského klání, který pořádala ZKO Moravská Třebová ve spolupráci se ZKO Česká Třebová - Javorka. Z našeho cvičáku vyjeli 4 reprezentanti a to Jana Pajchlová s Cornelií a Eva Prchalová s Puki v kategorii Junior, Iveta Staňková s Verdym v kategorii ZZO a Dagmar Grimmová s Bellou v kategorii ZZO1. A výsledky?

Jana Pajchlová s Korčou - 7. místo ( moc pěkná poslušnost, bohužel velká ztráta za nepovedené překážky - aspoň víme, co trénovat :-) )

Eva Prchalová s Puki - 1. místo

Iveta Staňková s Verdym - 1. místo

Dagmar Grimmová s Bellou - 14. místo ve velké konkurenci

Moc všem gratuluji a přeji další úspěchy a stálou motivaci do tréninků :-)

25.6. si Miroslav Kadlec s Lailou vyběhali na Oblastní výstavě v Náměšti na Hané známku Velmi nadějná 1. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

6.6. O víkendu se naše členka Dagmar Grimmová s Bellou vydaly na další zkoušku, tentokrát na ZZO1 ( poslušnost dle ZVV1 ). I přes vedro zkoušku úspěšně splnily s připsaly si na své konto další úspěch. Velká gratulace téhle skvělé dvojici!

Do rubriky Naši členové přidáni 3 noví členi. Přejeme, ať se vám u nás líbí :-)

24.4. Naše členka Dagmar Grimmová s Bellou úspěšně složily další zkoušku, tentokrát IPO-VO. Moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci!

17.2. Proběhla úprava stránky naší členky Jany Pajchlové. Gratuluji k nového přírůstku a přeji hodně šťastných chvilek :-)

4.2. Do naší fotogalerie přidáno nové album z loňských brigád. Děkuji p. Hlouškovi za zaslání a dokumentaci - z fotek je vidět, že se udělal ohromný kus práce! :-) Budeme to mít na našem cvičáku opravdu moc hezké, díky všem, co se na tom podíleli ;-) Odkaz ZDE

6.1. Do rubriky Naši členové přidána nová členka Monika Šmeráková s Rascem

5.1. Do sekce Info pro členy byla vložena tabulka odpracovaných brigádnických hodin k datu 31.12. K nahlédnutí je i ZDE