Novinky 2017

Kynologický klub Jaroměřice všem přeje pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do Nového roku 2018. 

18.12. Přidán odkaz na aktuálnií a konečnou tabulku brigádnických hodin. Odkaz ZDE

18.11. se naše dvě členky Jana Šmídová s Alanem a Eva Prchalová s Puki zúčastnily 18. ročníku Moravskotřebovského závodu a ve velmi kvalitní a vyrovnané konkurenci kategorie ZZO1 si vybojovaly krásná umístění - Jana Šmídová 1. místo! A Eva Prchalová 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho klubu!

29.10. Složila naše členka Iveta Staňková s Verdym v pořádné fujavici zkoušku ZZO1! Moc gratulujeme a jste stateční, že jste se s tím poprali i v takovém počasí! 

28.10. Se Jana Šmídová s Allanem zúčastnili závodu Kyjovský škrpál, kde v kategorii ZZO1 obsadili 2. místo! Moc gratulujeme!

16.10. Přidán odkaz na aktuální tabulku brigádnických hodin ZDE. Mrkněte, ať víte, jak jste pracovali či nepracovali :-)

1.10. Laila našeho člena Miroslava Kadlece úspěšně prošla bonitací a je z ní chovná fena s ukázkovým bonitačním kódem 5J1A/6-A. Gratulujeme!

28.9. se Jana Šmídová s Allanem zúčastnili závodu v Havířově. V obsazené kategorii ZZO1 ( 11 týmů ), si vybojovali krásné 3. místo! Moc gratulujeme a přejeme další úspěchy! 

23.9. Gratulujeme naší člence Zdence Reiblové, která se s Atosem zúčastnila jejich první výstavy. Výstavní premiéru zvládli s přehledem a odnesli si krásné ocenění V1,CAJC, BOS! Ještě jednou moc gratulujeme!

27.7. Miroslav Kadlec s Lailou si připsali na konto další výstavní úspěch - na Klubové výstavě v Mladé Boleslavi získali v mezitřídě V1, CAC a Klubový vítěz. Gratulujeme!

23.7. Naše členka Dagmar Grimmová s Bellou úspěšně složily další zkoušku, tentokrát FPr3. Moc gratulujeme!

9.7. Sváteční den 5.7. vyjeli někteří naši členové na závod 3. ročník Třebovského klání do Moravské Třebové. Zdenka Reiblová s Atosem do kategorie Junior a Rally obedience A, Míša Fojtů s Abbie do kategorie Junior, Jana Šmídová s Allanem do ZZO, Eva Prchalová s Puki do ZZO1 a Obrany Junior, Dagmar Grimmová s Bellou do ZZO1 a s Arrinkou do kategorie Junior, kde byla ve svých 3,5 měsících bezkonkurenčně nejmladší. Pro Zdenku a Míšu to byly jejich první závody a ve velké a kvalitní konkurenci předvedly pěkné výkony. Něco se vydařilo, něco méně, ale věřím, že si všichni užili pěkný den a pobavili se. Podařilo se nám "urvat" i medailová umístění - Jana Šmídová s Allanem vyhráli 1. místo v kategorii ZZO a Eva Prchalová s Puki 2. místo v kategorii Obrany Junior.

A v sobotu Jana Šmídová s Allanem úspěšně složili zkoušku ZZO1. Gratulujeme! 

20.6. Doplněn další výstavní úspěch u našeho člena Miroslava Kadlece. Na Oblastní výstavě v Náměšti na Hané získali s Lailou V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz. Gratulujeme!

12.6. V sobotu se našim členkám podařilo složit další zkoušky - Iveta Staňková s Verdym složili ZM a Eva Prchalová s Puki složily ZZO1. Gratulujeme!

20.5. Jana Šmídová s Allanem se zúčastnili závodu Hanácké mistrovství a v kategorii ZZO obsadili krásné 2. místo! A Eva Prchalová s Puki úspěšně složily zkoušku ZOP. Gratulujeme!

16.5. K naší člence Dagmar Grimmové přibyla do smečky nová parťačka - ovčanda Arria Dry Hill. Přejeme mnoho radosti a úspěchů! 

8.5. Naše členka Dagmar Grimmová s Bellou úspěšně složily zkoušku ZPS1. Moc gratulujeme! 

24.4. Aktualizována stránka člena Miroslava Kadlece - doplněny výstavní úspěchy. Moc gratulujeme a přejeme, ať se Vám i nadále dař.

3.4. Do fotogalerie přidán odkaz na fotky ze sobotního poslušnostního semináře s paní Skalickou. Fotila Hana S. Díky moc! :-) Odkaz i ZDE

26.1. Do rubriky Naši členové přidán profil naší nové členky Míši Fojtů :-)

17.1. Novinky z roku 2016 vloženy do archivu. Do rubriky Kalendář akcí přidány akce na rok 2017.