Novinky

Obrany s Michalem Vidlařem ( web ) probíhají po dobu zimního období každou středu od 16:30 hod v Biskupicích na Střelnici. Možnost nahlášení buď přes diskuzi a nebo na tel, čísle 776 314 845

Obrany s Matějem Procházkou ( web ) - potvrzení dne a času konání obran a nahlášení zájemců vždy na diskuzi

8.12. Na rajče přidáno album s fotkami z výcvikového dopoledne s panem Vallou

22.11. Děkujeme za prezentaci klubu na závodech v Moravské Třebové, kterých se zúčastnily naše dvě členky a to Iveta Staňková s Verdym v kategorii ZZO a Dagmar Grimmová s Bellou v kategorii ZVV1 - poslušnost. Ivetě s Vedym se podařilo vybojovat krásné 3. místo a paní Grimmové s Bellou ve velké konkurenci 10.místo. Gratulujeme a děkujeme za krásné ukončení letošní kynologické sezóny.

Foto: Míša Sýkorová

3.11. Další velký úspěch naší členky paní Grimmové s Bellou! Podařilo se jim pokořit zkoušku ZVV1!! Opět posíláme velikou gratulaci a přejeme mnoho štěstí a motivace do dalších tréninků, neb vy jste opravdu super dvojice a máte před sebou ještě plno dalších výzev! Ještě jednou gratulujeme a děkujeme!

24.10. Jsme slavní :-) Nebo spíš naši čtyřnozí členové jsou slavní :-) V časopise Pes přítel člověka je fotka Arga a Bensi ( Argo Lady Marion a Anima Bensi Lady Marion ) ze Speciální výstavy hovawartů, kde vyhráli 1. místo za Nejhezčí pár ;-) Gratulujeme!

Po kliknutí se fotka otevře v plné velikosti

18.10. I naši agiliťáci nezahálejí a úspěšně se prezentují na závodech. Ve složení Martin Kejzlar s Tobim, Hanka Kejzlarová se Samem, Peťa Ambrozová se Scar a Ivana Helebrandová s Maxem vyrazili na závody do Ráječka. A výprava to byla velmi úspěšná! :-) Celkově brali 2 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili a jedno celkové první a druhé místo v kategorii. Posíláme velikou gratulaci a též moc děkujeme za výbornou reprezentaci na agility dráze ;-)

Foto: Martin K.

12.10. V sobotu se podařilo našim členkám Dagmar Grimmové s Bellou a Ivetě Staňkové S Verdym pokořit další zkouškovou výzvu a to ZM a ZZO. Posíláme velkou gratulaci a přejeme motivaci do dalších tréninků. Zároveň moc držíme palce p. Grimmové s Bellou, které brzy čeká zkouška ZVV1 :-) Ať se daří a děkujeme za reprezentaci klubu.

30.9. Do Fotogalerie na rajčeti přidáno album s fotkami z Cvičákovské grilovačky od Zdenky :-) ZDE

23.9. Do Fotogalerie přidán odkaz na album z obran s Michalem Vidlařem, konaných 3.9. ZDE

13.9. Konečně přidáno video z ukázky v Novém Dvoře :-) Odkaz ZDE. Video je pojato jako sestřih toho nejlepšího, tak snad se bude líbit :-)

20.8. Video z ukázky pro děti v Biskupicích je na světě! Můžete mrknout ZDE  Děkuji všem členům za pěkné výkony, kameramanovi za materiál a Matějovi za ochotu nám odfigurovat oddíl obran :-) Díky moc všem!

A do rubriky Naši členové doplněno info o nové člence - Jana Šmídová a Ursus

6.8. Konečně je zpracované video z Tématické ukázky pro ZŠ z 13.6. Na video se můžete podívat ZDE

31.7. Na stránku Hanky Kejzlarové přidán další úspěch ze závodů, kdy se Samem úspěšně složili zkoušku A1! Moc gratulujeme :-) Do rubriky Zajímavé odkazy přidáno pár nových odkazů. Pokud máte někdo další nápad, co ještě přidat, či jestli chcete něco dopsat do svých představovacích rubrik nebo jinam, napište na můj e-mail labrador-kolie@seznam.cz Díky :-)

28.7. Odkaz na fotky ze středečních obran ( 23.7. ) s Michalem Vidlařem ZDE

21.7. Přidány fotky ze sobotních obran s Matějem Procházkou ZDE

17.7. Do Fotoalba přidány fotky z ukázek ( pro ZŠ Jaroměřice, Gymfest, Velké Opatovice ). Všem autorům fotografií moc děkujeme za krásné fotky a za možnost jejich prezentace :-)

9.6. Libuše Pazdírková s Bensi úspěšně složily zkoušku ZOP! Moc gratulujeme!

25.5. Dnešní den byl ve znamení výborných zpráv :-) Hned čtyři členky vyjely se svými psími parťáky na zkoušky do KK Blansko. Ve složení Iveta Staňková a Verdy, Jana Pajchlová a Merry, Jana Pazdírková a Argo, na ZOP a Dagmar Grimmová a Bella na ZPU-1. Všem se zadařilo a zkoušky splnily. Gratulujeme k úspěchům a přejeme, ať stále nacházíte motivaci do dalších tréninků :-)

9.5. K úspěšnému zkouškovému tažení se připojila další členka a to Libuška Pazdírková s Bensi, které úspěšně složily zkoušku ZZO. Moc gratulujeme a přejeme mnoho štěstí do dalšího snažení! :-)

1.5. Jana Pazdírková s Argem dnes úspěšně složili svoji první zkoušku a to ZZO! Moc gratulujeme k úspěchu a přejeme mnoho zdaru ve zdolávání dalších zkouškových výzev! :-) Děkujeme za skvělou prezentaci a za krásné odstartování zkouškové sezóny.

27.4. se naši členové ze skupiny Agility zúčastnili neoficiálních závodů v Blansku s krásným výsledkem. Ondra Mahdal se Sorou v kategorii Pokročilí - LA na 1. místě, Peťa Ambrozová se Scar v kategorii Pokročilí - LA na 7. místě a Hanka Kejzlarová se Samem v kategorii Profíci - LA na 2. místě. Moc gratulujeme a přejeme plno úspěchů do dalšího hopsání :-)

31.3. Do rubriky "Naši členové" přidána Terka s Dixi

30.3. Do rubriky "Naši členové" přidán nový člen - František Vacula a Aron a do Kalendáře akcí přidány termíny agi závodů

27.3. na rajče přidáno pár fotek z Pochodu jarní přírodou

16.3. Do rubriky "Naši členové" přidány údaje o další člence - Věra Benešová a Hope

DNE 15.3. SE USKUTEČNÍ TRADIČNÍ POCHOD JARNÍ PŘÍRODOU, KTERÉHO SE JIŽ NĚKOLIK ROKŮ TAKÉ ÚČASTNÍME - POZVÁNKA A VÍCE INFORMACÍ ZDE

4.3. Do galerie členů doplněna další členka - Zdeňka Reiblová s Badym

25.2. Přidána další členka - Libuše Pazdírková s Bensi

24.2. O víkendu se naše členky Jana Pazdírková s Argem a Libuše Pazdírková s Bensi zúčastnily Mezinárodní výstavy DUOCACIB v Brně a odnesly si krásná ocenění. Argo V1, CAC, CACIB, BOB a Bensi V1, CAC, CACIB!!! Moc gratulujeme a pořádně to oslavte! :-)

23.2. V rubrice "Naši členové" přibyla zlaťačka Merrynka

17.2. Do fotogalerie přidáno nové fotoalbum a do našich členů Barča s Beky

28.1. Do fotogalerie na rajče přidáno nové fotoalbum z nedělního výcviku ;-)

26.1. Do kalendáře akcí vložen odkaz na Stopařský závod, který se koná v Rájci-Jestřebí 20.4.

20.1. Na rajče.net v naší fotogalerii vytvořena nová alba a přidáno foto. Odkaz v rubrice "Fotogalerie"

Do rubriky "Naši členové" postupně přidávány informace

Do rubriky "Kalendář akcí" přidány termíny akcí ( zkoušky NZŘ, IPO, KJ Brno, závody agility )