Novinky

Obrany s MVDr. Matějem Procházkou ( web ) - potvrzení dne a času konání obran a nahlášení zájemců vždy na diskuzi

 

Milý členové a účastníci kurzů, rádi bychom Vás pozvali na Klubový závod - Memoriál Marcela Prchala, který proběhne 14.9.2019 na cvičišti v Jaroměřicích. Kategorie Sporťák, Junior, Senior.  Přihlášky jsou k dispozici na cvičáku. Neváhejte a přijďte si zazávodit! Těšíme se na Vás!

Propozice ke stáhnutí v pdf. - stačí kliknout na obrázek

 

12.6. do alba na rajčeti bylo nahráno pár fotek z tréninku obran našeho člena p. Vondráčka s Kubou. Prohlédnout si je můžete ZDE

 

2.6. složili naši členové Alena Kučerová a Lukáš Vondráček se svými parťáky zkoušku ZOP. Gratulujeme!

 

18.5. naše členka Eva Prchalová s Puki složili zkoušku UPr3.

 

 
S hlubokým žalem v srdci oznamujeme, 
že v sobotu 4.5.2019 ve věku 46 let 
zemřel dlouholetý člen a vášnivý kynolog Marcel Prchal.
 
 
1.5. se naší člence Dagmar Grimmové s Bellou podařil parádní úspěch a to složení stopařské zkoušky FH1! Moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných stopařských kilometrů! 
 
 
27.4. se dva naši členové Alena Kučerová s Tobym a Lukáš Vondráček s Kubou zúčastnili neoficiálním agility závodů Podhorský čaroskok.
Lukáš Vondráček s Kubou získali v běhu agility ( pokročilí ) 2. místo.
Alena Kučerová s Tobim v běhu agility ( medium - pokročilí ) 2. místo a v jumpingu 1. místo. Zároveň získali pohár za celkové 1. místo v kategorii. 
Oběma závodníkům moc gratulujeme! 
 
 
27.3. O víkendu se Jana Šmídová s Alanem zúčastnili Speciální výstavy bílých švýcarských ovčáků a ve třídě pracovní získali V1, CAC. Moc gratulujeme!
 
 
19.3. Nyní mohou tréninky vypuknout naplno! V neděli bylo dokončeno nové áčko, tudíž již členové mohou trénovat na překážce, která splňuje kritéria řádů. Všem členům, kteří se podíleli na realizaci patří velký dík!
 
 
6.1. Do sekce Info pro členy vložená aktualizovaná tabulka brigádnických hodin. K nahlédnutí i ZDE